ZAMANI KIYMETLİ
Vaillant’ın Ücretsiz Keşif Hizmeti İle Kafanız Rahat!

Yeni bir kombi almak ya da var olan kombisini değiştirmek isteyen kullanıcılar, kendilerine en uygun ve verimli kombiyi bulmak için, evlerinin ısı yalıtımları, metrekareleri, günlük su kullanımları gibi kriterlere dikkat etmelidir. İdeal kombinizi bulmak için Ücretsiz Keşif Formunu doldurun; Vaillant uzmanları yerinize gelip inceleme yapsın ve size tavsiyelerde bulunsun.

devamını oku

Zamanı Kıymetli

Tonla işinin gücünün arasında sana bir de kombi arattılar, şusuydu busuydu derken detayları abarttılar. Sen hiç vaktini boşa harcama, “bir kez alayım, kafam rahat olsun” diyorsan, aradığın her şey, Vaillant’ta var!

Ücretsiz Keşif Formu

“Zamanı Kıymetli” Değilsen Diğer Karakterlere Göz Atabilirsin


Sizin İçin Seçtiklerimiz

ecoTEC Pro Tam Yoğuşmalı Kombi

ecoTEC Pro Tam Yoğuşmalı Kombi

144 yıllık Alman teknolojisi ile Vaillant ecoTEC Pro tam yoğuşmalı kombi modern ısıtma ve sıcak su konforu için geliştirilmiş tekniği ile kullanıcılarına üstün çözümler sunar.

Vaillant ecoTEC Pro, sahip olduğu Aqua konfor teknolojisi ile hızlı ve yüksek konforlu sıcak su imkânı sunarken paslanmaz çelik eşanjörü sayesinde bu konforu uzun yıllar yaşamanızı sağlar.

ecoTEC Plus Tam Yoğuşmalı Kombi
ecoTEC Pure Tam Yoğuşmalı Kombi

ecoTEC Pure Tam Yoğuşmalı Kombi

Vaillant ecoTEC Pure tam yoğuşmalı kombi size ve sevdiklerinize ısıtma, sıcak su konforu ve yakıt tasarrufunu bir arada sunar.

Kompakt boyutları ile alan tasarrufu sağlar, kombi değişimi yapan evlerde zahmetsiz ve hızlıca monte edilebilir.

ecoTEC Pure Tam Yoğuşmalı Kombi
ecoTEC Plus Tam Yoğuşmalı Kombi

ecoTEC Plus Tam Yoğuşmalı Kombi

Vaillant ecoTEC Plus Yoğuşmalı Kombi, sahip olduğu Aqua konfor teknolojisi ile 5 sıcak su konforu sağlarken, ekstra NTC sensörü ile duşta suyun sıcaklığını sabit tutar.

Aqua sensör teknolojisi ile çok düşük basınçlarda bile çalışmaya devam eder ve paslanmaz çelik eşanjörü sayesinde bu konforu uzun yıllar yaşamanızı sağlar.

ecoTEC Plus Tam Yoğuşmalı Kombi