TEKNOLOJİ GURULARI
Kombinin Mucidinden Ustalık Eseri Green IQ Teknolojisi ile Tanışın!

Vaillant Türkiye, daha yeşil bir dünyaya katkı sağlamak amacıyla hayata geçirdiği Green IQ konsepti kapsamında yatırımlarına devam ediyor. EcoTEC Plus, ecoTEC Pure, ecoTEC Pro, ecoFIT Start’tan oluşan yoğuşmalı ürün gamı ile kullanıcılarına ulaşan Vaillant Türkiye, Green IQ konsepti ile Mayıs ayında pazara sunduğu ecoTEC Exclusive multi yoğuşmalı kombi ile standart kombilere oranla daha fazla tasarruf sağlıyor.

devamını oku

Teknoloji Guruları

Kombi alacağım diye interneti gezdin, en üstün kombiyi bulmak için hayattan bezdin. Oysa 145 yıllık Alman mühendislik deneyimi ile bugüne dek aradığın tüm özellikler, Vaillant’ta var!

Ücretsiz Keşif Formu

“Teknoloji Gurusu” Değilsen Diğer Karakterlere Göz Atabilirsin


Sizin İçin Seçtiklerimiz

ecoTEC Pro Tam Yoğuşmalı Kombi

ecoTEC Pro Tam Yoğuşmalı Kombi

144 yıllık Alman teknolojisi ile Vaillant ecoTEC Pro tam yoğuşmalı kombi modern ısıtma ve sıcak su konforu için geliştirilmiş tekniği ile kullanıcılarına üstün çözümler sunar.

Vaillant ecoTEC Pro, sahip olduğu Aqua konfor teknolojisi ile hızlı ve yüksek konforlu sıcak su imkânı sunarken paslanmaz çelik eşanjörü sayesinde bu konforu uzun yıllar yaşamanızı sağlar.

ecoTEC Plus Tam Yoğuşmalı Kombi
ecoTEC Pure Tam Yoğuşmalı Kombi

ecoTEC Pure Tam Yoğuşmalı Kombi

Vaillant ecoTEC Pure tam yoğuşmalı kombi size ve sevdiklerinize ısıtma, sıcak su konforu ve yakıt tasarrufunu bir arada sunar.

Kompakt boyutları ile alan tasarrufu sağlar, kombi değişimi yapan evlerde zahmetsiz ve hızlıca monte edilebilir.

ecoTEC Pure Tam Yoğuşmalı Kombi
ecoTEC Plus Tam Yoğuşmalı Kombi

ecoTEC Plus Tam Yoğuşmalı Kombi

Vaillant ecoTEC Plus Yoğuşmalı Kombi, sahip olduğu Aqua konfor teknolojisi ile 5 sıcak su konforu sağlarken, ekstra NTC sensörü ile duşta suyun sıcaklığını sabit tutar.

Aqua sensör teknolojisi ile çok düşük basınçlarda bile çalışmaya devam eder ve paslanmaz çelik eşanjörü sayesinde bu konforu uzun yıllar yaşamanızı sağlar.

ecoTEC Plus Tam Yoğuşmalı Kombi