TAVSİYE SEVER
Vaillant’ı Tavsiye Edin, Vaillant Club İle Kazanın!

1994’ten bu yana Vaillant müşterilerine avantajlar sunan Vaillant Club, üyelerinin hayatın her anını doya doya yaşamalarını amaçlayan bir sadakat programıdır. Vaillant Club, üyelerinin hayat tarzlarına, günlük ihtiyaçlarına, kullandıkları Vaillant ürünlerine uygun; konfor, sağlık ve yaşam tarzı gibi kategorilerde ayrıcalıklar tasarlayıp sunar.

devamını oku

Tavsiye Severler

Herkese kombisini sora sora aklın durdu, kombi bakmaya başlayınca herkes de uzmanı oldu! Oysa bugüne dek konu komşuya danıştığın tüm özellikler, 145 yıllık Alman teknoloji geleneğine sahip, kombinin mucidi Vaillant’ta var!

Ücretsiz Keşif Formu

“Tavsiye Sever” Değilsen Diğer Karakterlere Göz Atabilirsin


Sizin İçin Seçtiklerimiz

ecoTEC Pro Tam Yoğuşmalı Kombi

ecoTEC Pro Tam Yoğuşmalı Kombi

144 yıllık Alman teknolojisi ile Vaillant ecoTEC Pro tam yoğuşmalı kombi modern ısıtma ve sıcak su konforu için geliştirilmiş tekniği ile kullanıcılarına üstün çözümler sunar.

Vaillant ecoTEC Pro, sahip olduğu Aqua konfor teknolojisi ile hızlı ve yüksek konforlu sıcak su imkânı sunarken paslanmaz çelik eşanjörü sayesinde bu konforu uzun yıllar yaşamanızı sağlar.

ecoTEC Plus Tam Yoğuşmalı Kombi
ecoTEC Pure Tam Yoğuşmalı Kombi

ecoTEC Pure Tam Yoğuşmalı Kombi

Vaillant ecoTEC Pure tam yoğuşmalı kombi size ve sevdiklerinize ısıtma, sıcak su konforu ve yakıt tasarrufunu bir arada sunar.

Kompakt boyutları ile alan tasarrufu sağlar, kombi değişimi yapan evlerde zahmetsiz ve hızlıca monte edilebilir.

ecoTEC Pure Tam Yoğuşmalı Kombi
ecoFIT START Yoğuşmalı Kombi

ecoFIT START Yoğuşmalı Kombi

ecoFIT Start, %103'e varan verim ile dört yıldız verim sınıfındadır. Dakikada tam 12 litre sıcak kullanım suyu sağlama performansı ile ihtiyacınız olduğu sürece aynı sıcaklıkta suyu düzenli olarak sağlar.

ecoFIT Start'ın tasarımı hem şık, hem de kompakttır. Aynı teknolojiye sahip diğer ürünlere göre daha küçüktür. Az yer kaplar.

ecoFIT START Yoğuşmalı Kombi