ecoTEC Pure Tam Yoğuşmalı Kombi

Konforlu ısınma, sıcak su ve yakıt tasarrufu bir arada

Vaillant ecoTEC Pure tam yoğuşmalı kombi size ve sevdiklerinize ısıtma, sıcak su konforu ve yakıt tasarrufunu bir arada sunar.

Tam yoğuşma teknolojisi ile A enerji verimliliği sağlayan ecoTEC Pure, doğalgazdan yüksek tasarruf imkânı sağlar ve aile ekonominize katkıda bulunur.

XL seviyesindeki yüksek sıcak su performansı ile yaşam konforunuzu arttırırken Aqua sensör teknolojisi ile çok düşük debilerde bile çalışmaya devam eder ve A enerji verimliliği ile çalışarak bütçenizi korur.

Ayrıca Alman Teknolojisi eşanjörü ile kanıtlanmış uzun ömürlü kullanım sunarken yıllarca evinizin gizli kahramanı olarak size konforlu bir ev ortamı sağlamaya devam eder.

ecoTEC Pure kompakt boyutlarıyla kolay montaj imkanı sunarken estetik tasarımıyla da fark yaratır. Size sadece evinizin konforunu yaşamak kalır.

Yüksek Sıcak Su Konforu
Aqua Sensör Teknolojisi İle Düşük Debilerde Dahi Sıcak Su Konforu
Kanıtlanmış Uzun Ömürlü Kullanım
Paslanmaz Çelik Eşanjör
Kolay Kullanım
Kullanıcı Dostu Arayüz
Estetik Tasarım

Yoğuşmalı Kombilerimizi Karşılaştırın

  Green IQ ecoTEC Plus ecoTEC Pro ecoTEC Pure ecoTEC Intro
%94 'e varan sezonsal verimlilik ile A sınıfı ısıtma
VRC 720 ile bundle ile A+ verimlilik
Isıtmada A sınıf verimlilik
Sıcak Su da A sınıf Verimlilik
Multi Yoğuşma Teknolojisi
Paslanmaz Çelik Eşanjör ile uzun ömürlü kullanım
Aqua konfor ile anında sıcak su
Aqua sensör teknolojisi  
Ekstra NTC sensörü ile anında sıcak su
4 farklı kapasite seçeneği
2 farklı kapasite seçeneği
Geniş LCD ekran
Kapaklı Tasarım
Quite mark sessizlik ödülü
Kompakt Boyut
Dikey Hidrolik
LCD Ekran
Dokunmatik Ekran

Tam Yoğuşmalı Kombi Nedir?

Diğer Vaillant Yoğuşmalı Kombiler

ecoTEC Plus Tam Yoğuşmalı Kombi

Vaillant ecoTEC Plus Yoğuşmalı Kombi, sahip olduğu Aqua konfor teknolojisi ile sıcak su konforu sağlarken, ekstra NTC sensörü ile duşta suyun sıcaklığını sabit tutar. Aqua sensör teknolojisi ile çok düşük basınçlarda bile çalışmaya devam eder ve paslanmaz çelik eşanjörü sayesinde bu konforu uzun yıllar yaşamanızı sağlar.

ecoTEC Plus Tam Yoğuşmalı Kombi

ecoTEC Pro Tam Yoğuşmalı Kombi

149 yıllık Alman teknolojisi ile Vaillant ecoTEC Pro tam yoğuşmalı kombi modern ısıtma ve sıcak su konforu için geliştirilmiş tekniği ile kullanıcılarına üstün çözümler sunar.

Vaillant ecoTEC Pro, sahip olduğu Aqua konfor teknolojisi ile hızlı ve yüksek konforlu sıcak su imkânı sunarken paslanmaz çelik eşanjörü sayesinde bu konforu uzun yıllar yaşamanızı sağlar.

ecoTEC Pro Tam Yoğuşmalı Kombi
ecoTEC Intro Yoğuşmalı Kombi

ecoTEC Intro Yoğuşmalı Kombi

ecoTEC Intro, Vaillant kombi ailesinin en küçük kombisidir. Tam yoğuşma teknolojisi ile hem ısıtma hem de kullanım suyunda A enerji verimliliği ile yüksek tasarrufu ve konforu beraberinde sağlar.

Kompakt boyut avantajı ve estetik tasarımı ile şıklığından ödün vermeyen ecoTEC Intro, Dokunmatik şık ekranı sayesinde fonksiyonlar arası geçiş kolaylığı sağlar.

ecoTEC Intro Yoğuşmalı Kombi
Green IQ ecoTEC Exclusive Multi Yoğuşmalı Kombi

ecoTEC Exclusive Green iQ 36 Multi Yoğuşmalı Kombi

Vaillant Green IQ, Tam yoğuşma teknolojisi ile A+ sistem ısıtma enerji verimliliği* ile doğalgazdan yüksek tasarruf imkânı sağlar ve aile ekonominize katkıda bulunur.

Yeni dokunmatik ekran ara yüzü ile ve eşsiz Vaillant tasarımıyla evinize şıklık katar. Yüksek performans sunan ve sessiz çalışan Green iQ ısınma ve kullanım suyu ihtiyaçlarınızı sessizce yerine getirir, evinize konfor katar.

ecoTEC Exclusive Green iQ 36