Vaillant’ı tavsiye edin,
Vaillant Club ile kazanın!

1994’ten bu yana Vaillant müşterilerine avantajlar sunan Vaillant Club, üyelerinin hayatın her anını doya doya yaşamalarını amaçlayan bir sadakat programıdır.

Vaillant Club, üyelerinin hayat tarzlarına, günlük ihtiyaçlarına, kullandıkları Vaillant ürünlerine uygun; konfor, sağlık ve yaşam tarzı gibi kategorilerde ayrıcalıklar tasarlayıp sunar. Bu ayrıcalıklar arasında mobil sağlık hizmetleri, özel etkinlik ve organizasyonlara katılma fırsatları, satış sonrası hizmetlerde çağrı merkezi önceliği ve yeniden Vaillant ürünü alımında sadakat indirimleri gibi farklı başlıklar bulunmaktadır. Tüm bunlara ek olarak, üyeler tavsiye bildiriminde bulundukça Vaillant'ın sürprizlerle dolu renkli dünyasından hediyeler kazanır ve kazandırır.

Vaillant Club’la nasıl kazanılır?

Vaillant, satılan bir cihazı devreye aldığı anda müşterisini Vaillant Club hakkında SMS ile bilgilendirir ve Vaillant Club'a üye olmaya yönlendirir. Vaillant Club’da hem cihazı tavsiye yolu ile satın alan kişi, hem de tavsiye eden kişi puan/paracık kazanır. Vaillant Club’a üye olan kişi, http://club.vaillant.com.tr adresinden Bildir Kazan sistemine giriş yaparak satın alma ve tavsiye bilgilerini girer.

Avantajları neler ?

Çağrı Merkezi ve Serviste Öncelik : Vaillant Club üyeleri, Çağrı Merkezi ve servis hizmetlerini öncelikli olarak alır; kolay ve hızlı çözüme 7/24 ulaşabilir!*

Vaillant Ürünlerinde İndirim: Vaillant Club üyelerine Vaillant ürünlerinde özel indirimler sağlanır! **

Ücretsiz Ambulans ve Evde Sağlık Hizmeti: Acil bir sağlık problemi yaşamaları durumunda, Vaillant Club üyeleri Medline sağlık hizmetlerinden 7/24 ücretsiz yararlanabilir.***

Etkinlik ve Organizasyon Fırsatları: Vaillant Club, hem eğlenceli hem eğitici etkinlik ve organizasyonlar düzenler ve üyelerini davet eder.

* Öncelik, altyapı ve kapasitenin izin verdiği hallerde sağlanabilir. Ayrıntılı bilgi için vaillant.com.tr adresini ziyaret ediniz.
** Ürün ve şartlar web sitesinde yer almaktadır. Vaillant haber vermeksizin koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
*** Ücretsiz ambulans ve evde sağlık hizmetleri 1 yıl süresince kullanılabilir. Ayrıntılı bilgi için vaillant.com.tr adresini ziyaret ediniz