TEKNOLOJİ GURULARI
4 Mart, 2019

Kombinin Mucidinden Ustalık Eseri
Green IQ Teknolojisi ile Tanışın

Vaillant Türkiye, daha yeşil bir dünyaya katkı sağlamak amacıyla hayata geçirdiği Green IQ konsepti kapsamında yatırımlarına devam ediyor. EcoTEC Plus, ecoTEC Pure, ecoTEC Pro, ecoFIT Start’tan oluşan yoğuşmalı ürün gamı ile kullanıcılarına ulaşan Vaillant Türkiye, Green IQ konsepti ile Mayıs ayında pazara sunduğu ecoTEC Exclusive multi yoğuşmalı kombi ile standart kombilere oranla daha fazla tasarruf sağlıyor.

DEVAMINI OKU
TUTUMLU VATANDAŞ
28 Şubat, 2019

Vaillant’tan doğalgaz tasarrufu için bütçe dostu tüyolar

Soğuk kış aylarında artan doğalgaz faturaları ile birlikte, kombi kullanıcılarının aklına doğal olarak “Doğalgaz faturamı nasıl düşürebilirim?” sorusu geliyor. Sizin için doğalgaz maliyetinizi düşürebilecek bütün enerji tasarruf yöntemlerinin listesini çıkardık.

DEVAMINI OKU
Ücretsiz Keşif Formu
Görüntülü Ücretsiz Keşif* talep ediyorum.
Vermiş olduğum bilgilerin Vaillant tarafından benimle irtibata geçilmesi ve pazarlama aktiviteleri için kullanılmasına onay veriyorum. KVKK ve aydınlatma metnini kabul ediyorum.

(*) Görüntülü ücretsiz keşif fırsatı seçili illerde gerçekleştirilmektedir.

ZAMANI KIYMETLİLER
27 Şubat, 2019

Vaillant’ın Ücretsiz Keşif Hizmeti İle Kafanız Rahat!

Yeni bir kombi almak ya da var olan kombisini değiştirmek isteyen kullanıcılar, kendilerine en uygun ve verimli kombiyi bulmak için, evlerinin ısı yalıtımları, metrekareleri, günlük su kullanımları gibi kriterlere dikkat etmelidir. İdeal kombinizi bulmak için Ücretsiz Keşif Formunu doldurun; Vaillant uzmanları yerinize gelip inceleme yapsın ve size tavsiyelerde bulunsun.

DEVAMINI OKU
TAVSİYE SEVER
26 Şubat, 2019

Vaillant’ı Tavsiye Edin, Vaillant Club İle Kazanın!

1994’ten bu yana Vaillant müşterilerine avantajlar sunan Vaillant Club, üyelerinin hayatın her anını doya doya yaşamalarını amaçlayan bir sadakat programıdır. Vaillant Club, üyelerinin hayat tarzlarına, günlük ihtiyaçlarına, kullandıkları Vaillant ürünlerine uygun; konfor, sağlık ve yaşam tarzı gibi kategorilerde ayrıcalıklar tasarlayıp sunar.

DEVAMINI OKU
TUTUMLU VATANDAŞ
25 Şuat, 2019

Garanti Hizmetleri

Garanti belgesi, satılan bir üründe belirli bir süre içerisinde meydana gelebilecek arızalarla ilgili kullanıcı zararını en aza indirmeyi hedefleyen bir güvence belgesidir.

DEVAMINI OKU